Wczytuję dane...

ARTWIK

Zakład produkcji Węzy Pszczelej Artwik powstał w 2019 roku i od samego początku nastawiony był na wsparcie lokalnych pszczelarzy oraz współpracę z nimi. Naszym głównym celem jest produkowanie najlepszej jakości węzy, nie tylko w regionie, a także i w całej Polsce!

Jesteśmy również pszczelarzami, prowadzimy Miodziarnię, dlatego mamy pełną świadomość z jakimi problemami borykają się współczesne pasieki i jak ważną rolę odgrywa węza.

Po wielu latach poszukiwań dobrej i niezafałszowanej węzy, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom pszczelarzy i stworzyliśmy produkt bardzo dobrej jakości.

Posiadamy nowoczesne maszyny, dające nam swobodę produkcji węzy, zgodnie z najwyższymi wymaganiami prawnymi, jak i oczekiwaniami naszych klientów.

Jako jedyni w województwie opolskim, spełniamy wszystkie wymogi technologiczne Inspektoratu Weterynarii! Mamy wprowadzone procedury sterylizacji, BHP, HACCP i bezpieczeństwa produkcji.

Podjęliśmy współpracę z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Opolskiego. Uczelnia ta jest nam najbliższa nie tylko na mapie, lecz również i sercu.

Wciąż jednak brakowało nam wiedzy na temat dodatków w wosku, dlatego nawiązaliśmy współpracę z niezależnym laboratorium, które dało nam niezbędne narzędzia do kontrolowania stanu i stopnia zafałszowań, zarówno wosku, jak i węzy pszczelej.

Wiedza uniwersytecka i laboratoryjna dała nam pełen obraz skali problemu, a co najważniejsze pozwoliła znaleźć nam sposób na jego rozwiązanie.

Współpraca z naukowcami daje naszym klientom możliwość sprawdzenia jakości wosku w ich rejonie oraz wychwytywania już obecnego stopnia domieszek. Po wykryciu ewentualnych zafałszowań wdrażamy indywidualnie (w zależności od rodzaju dodatków w wosku) metody odnowy i odbudowy jego jakości.

Pewnie nie jesteśmy jedynym zakładem, którzy zauważył ten problem, jesteśmy na pewno jedynym, który skutecznie dąży do jego rozwiązania. Głównym efektem naszych działań będzie poprawa jakości węzy pszczelej w rejonach, które z nami współpracują. Dobra jakość węzy przełoży się bezpośrednio na zdrowie rodzin pszczelich oraz jakość zbieranego miodu.Sortuj według:
Wyświetl po produktów