Wczytuję dane...
O nas

Firma Apitec zajmuje się importem, produkcją oraz dystrybucją sprzętu i akcesoriów pszczelarskich. 
Z pszczelarstwem jesteśmy związani od trzech pokoleń. Kultywując rodzinną tradycję od wielu lat rozwijamy pasiekę i pogłębiamy pszczelarską wiedzę. Właściciel firmy Jerzy Rugała jest absolwentem Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli.
Z pasji do pszczelarstwa, w 2015 roku zrodziła się firma Apitec. Naszym celem jest dostarczenie pszczelarzom wszystkiego, co niezbędne do prowadzenia zrównoważonej gospodarki pasiecznej. 
Ponieważ staramy sie ciągle rozwijać i przedstawiać naszą ofertę coraz większej grupie pszczelarzy bierzemy udział w licznych konferencjach, targach i sympozjach krajowych a także zagranicznych. 
Apitec patronuje wielu ważnym wydarzeniom w dziedzinie pszczelarstwa i nie tylko. Wspieramy liczne konferencje i inne wydarzenia pszczelarskie miedzy innymi Europejską Konferencję Miodosytników i międzynarodowy konkurs miodów pitnych Mead Madness Cup.
Przykładamy wagę, aby oferowane przez nas produkty odpowiadały wymogom EU a nasi klienci i partnerzy cieszyli się sprawdzonymi produktami wysokiej jakości. Nieustannie poszerzamy ofertę dla początkujących, jak i zaawansowanych pszczelarzy. Zawsze jesteśmy otwarci na nowatorskie rozwiązania. Dzięki temu możemy zaproponować ciekawy i oryginalny asortyment oraz konkurencyjne ceny.
Współpracujemy z najlepszymi producentami w kraju i na świecie.
Z myślą o klientach stale rozwijamy i ulepszamy nasz serwis. Cieszymy się kiedy nasze wysiłki są doceniane, firma Apitec znajduje sie min. w gronie laureatów prestiżowej nagrody e-Gazele Biznesu 2020 dla najdynamiczniejszych polskich firm z sektora e-commerce. 

Nasi klienci doceniają to, że w jednym miejscu mogą znaleźć tak zróżnicowaną ofertę sprzętu pszczelarskiego od producentów z kilkunastu krajów. Baza klientów obejmuje zarówno odbiorców indywidualnych jak i biznesowych a produkty wysyłamy już do większości krajów Europejskich.
Naszym partnerom i klientom z przyjemnością służymy wiedzą i doświadczeniem.