Wczytuję dane...
O nas

Apitec działa w branży pszczelarskiej i zajmuje się importem, eksportem oraz dystrybucją sprzętu pszczelarskiego.
Naszym celem jest zapewnienie pszczelarzom wszystkiego co potrzebne do prowadzenia zrównoważonej gospodarki pasiecznej. Dążymy do tego aby praca pszczelarzy była jak najbardziej wydajna, łatwa i przyjemna. Znamy potrzeby pszczelarzy, bo założycielami naszej firmy są także pszczelarze i wiemy, że pasiecznictwo to zajęcie wymagające, ale przynoszące wiele satysfakcji. Firma Apitec powstała z pasji do pszczelarstwa w 2015 roku i od początku prężnie się rozwija. Współpracujemy z wieloma producentami w kraju i za granicą. Na naszej stronie apitec.pl pszczelarze mogą znaleźć oryginalny asortyment w konkurencyjnych cenach. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty spełniały normy europejskie, a nasi klienci i partnerzy cieszyli się sprawdzonymi, wysokiej klasy produktami.
Nasza baza klientów obejmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a nasze produkty wysyłamy do większości państw Europy.

Cieszymy się, gdy nasze starania są doceniane. Apitec znalazł się w gronie laureatów prestiżowej nagrody

e-Gazele Biznesu dla najbardziej dynamicznych polskich firm z sektora e-commerce. 

Staramy się stale rozwijać i prezentować naszą ofertę coraz większej grupie pszczelarzy, dlatego bierzemy udział w licznych konferencjach, targach i sympozjach, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Apitec wspiera również różne projekty i inicjatywy w tym Europejską Konferencję Miodosytników i konkurs Mead Madness Cup.

Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i cenimy wymianę wiedzy z naszymi partnerami biznesowymi i kolegami pszczelarzami.

Apitec to wyjątkowe miejsce dla pasjonatów pszczelarstwa, niezależnie od poziomu doświadczenia. Na stronie apitec.pl oferujemy wysokiej jakości sprzęt pszczelarski, odpowiedni zarówno dla doświadczonych pszczelarzy prowadzących duże pasieki, jak i dla początkujących. Nasze produkty obejmują ule, odzież pszczelarską oraz różnorodne akcesoria niezbędne do uprawiania pszczelarstwa. Nasza firma prowadzi zarówno sklep internetowy, jak i stacjonarny, co ułatwia obsługę klientów.

Dlaczego warto wybrać nasz sklep pszczelarski online?

Nasz sklep internetowy, apitec.pl jest bardzo dobrze zaopatrzony. Dzięki temu realizujemy tysiące zamówień, pomagając zarówno małym, jak i większym pszczelarzom. Stacjonarne sklepy pszczelarskie często są trudno dostępne, dlatego wybierając zakupy online, możecie mieć pewność, że wasze zamówienie zostanie dostarczone na czas, pozwalając wam skupić się na prowadzeniu pasiek.

Potrzebujecie pomocy lub macie nietypowe pytania? Chętnie pomożemy!

Dbamy o najwyższą jakość obsługi klienta. W razie pytań lub potrzeby porady, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Nasza firma Apitec, to nie tylko miejsce do zakupów, ale także źródło nowych pomysłów i rozwiązań, które mogą pomóc w prowadzeniu bardziej efektywnej działalności pszczelarskiej. Regularne odwiedzanie naszej strony pozwoli być na bieżąco z branżowymi artykułami oraz promocjami.

Jakie artykuły i akcesoria pszczelarskie oferujemy?

Prowadzenie pasieki wymaga odpowiedniego sprzętu i wyposażenia. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór sprzętu pszczelarskiego, w tym; różne rodzaje ramek do uli, akcesoria do hodowli matek pszczelich, ule i ich elementy i topiarki do wosku, a także bardzo szeroki wybór drobnego sprzętu pszczelarskiego jak zmiotki, dłutka, podkurzacze, widelce do odsklepiania i dużo, dużo więcej... W naszym sklepie internetowym znajdziecie również produkty, takie jak pokarmy i ciasto dla pszczół, podkarmiaczki oraz węzy pszczele. Ponadto, oferujemy różnorodne ubrania pszczelarskie, w tym kapelusze, kombinezony i siatki pszczelarskie. Polecamy również urządzenia ułatwiające miodobrania, takie jak miodarki radialne i kasetowe, stoły do odsklepiania, odstojniki do miodu, kremownice itd. W naszym sklepie znajdziecie też formy silikonowe i materiały do samodzielnej produkcji świec woskowych oraz pachnących mydełek

Dla kogo są przeznaczone produkty dostępne w naszym sklepie pszczelarskim?

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich osób zainteresowanych pszczelarstwem, oraz do pasjonatów pszczelarstwa, zarówno początkujących, jak i profesjonalnych pszczelarzy. Nasz sklep wyróżniają atrakcyjne oferty promocyjne. Regularne odwiedzanie naszej strony apitec.pl pozwoli Wam często korzystać z obniżonych cen na różne produkty. Oferty promocyjne obejmują zarówno drobny sprzęt pszczelarski, jak i inne produkty a także ule i urządzenia ułatwiające prowadzenie nowoczesnych pasiek, takie jak miodarki, ule czy topiarki do wosku. To znakomita okazja do oszczędności, które można zainwestować w rozwijanie pasieki.