Wczytuję dane...
O nas

Apitec działa w branży pszczelarskiej i zajmuje się importem, eksportem oraz dystrybucją sprzętu pszczelarskiego.
Naszym celem jest zapewnienie pszczelarzom wszystkiego co potrzebne do prowadzenia zrównoważonej gospodarki pasiecznej. Dążymy do tego aby praca pszczelarzy była jak najbardziej wydajna, łatwa i przyjemna. Znamy potrzeby pszczelarzy, bo założycielami naszej firmy są także pszczelarze i wiemy, że pasiecznictwo to zajęcie wymagające, ale przynoszące wiele satysfakcji. Firma Apitec powstała z pasji do pszczelarstwa w 2015 roku i od samego początku prężnie się rozwija. Apitec współpracuje z wieloma producentami w kraju i za granicą. Na naszej stronie www.apitec.pl pszczelarze mogą znaleźć oryginalny asortyment w konkurencyjnych cenach. Ściśle współpracujemy z renomowanymi producentami, a w naszej ofercie znajdują się wyroby wielu znanych marek. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty spełniały normy europejskie, a nasi klienci i partnerzy cieszyli się sprawdzonymi, wysokiej klasy produktami.
Pszczelarze doceniają fakt, że w jednym miejscu mogą znaleźć tak różnorodną ofertę sprzętu pszczelarskiego od producentów z różnych krajów. Nasza baza klientów obejmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a nasze produkty wysyłamy do większości państw Europy, a nawet na inne kontynenty. Współpracę biznesową ułatwia nasza specjalna platforma internetowa B2B.


Cieszymy się, gdy nasze starania są doceniane. Apitec znalazł się w gronie laureatów prestiżowej nagrody

e-Gazele Biznesu dla najbardziej dynamicznych polskich firm z sektora e-commerce. 

Staramy się stale rozwijać i prezentować naszą ofertę coraz większej grupie pszczelarzy, dlatego bierzemy udział w licznych konferencjach, targach i sympozjach, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Apitec wspiera również różne projekty i inicjatywy w tym Europejską Konferencję Miodosytników i konkurs Mead Madness Cup.

Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i cenimy wymianę wiedzy z naszymi partnerami biznesowymi i kolegami pszczelarzami.