Wczytuję dane...
O nas
Firma Apitec zajmuje się importem, produkcją oraz dystrybucją sprzętu i akcesoriów pszczelarskich. 
Z pszczelarstwem jesteśmy związani od trzech pokoleń. Kultywując rodzinną tradycję od wielu lat rozwijamy pasiekę i pogłębiamy pszczelarską wiedzę. Z tej pasji do pszczelarstwa, w 2015 roku zrodziła się firma Apitec. Naszym celem jest dostarczenie pszczelarzom wszystkiego, co niezbędne do prowadzenia zrównoważonej gospodarki pasiecznej. 
Ponieważ staramy sie ciągle rozwijać i przedstawiać naszą ofertę coraz większej grupie pszczelarzy bierzemy udział w licznych konferencjach, targach i sympozjach krajowych a także zagranicznych.
Apitec chętnie i aktywnie patronuje wielu ważnym wydarzeniom w dziedzinie pszczelarstwa i nie tylko. Wspieramy liczne konferencje i inne wydarzenia pszczelarskie miedzy innymi Europejską konferencje Miodosytników i międzynarodowy konkurs miodów pitnych Mead Madness Cup.
Jako firma europejska przykładamy wagę, aby oferowane przez nas produkty odpowiadały wymogom EU a nasi klienci i partnerzy cieszyli się sprawdzonymi produktami wysokiej jakości. Nieustannie poszerzamy ofertę dla początkujących, jak i zaawansowanych pszczelarzy. Zawsze jesteśmy otwarci na nowatorskie rozwiązania. Dzięki temu możemy zaproponować ciekawy i oryginalny asortyment oraz konkurencyjne ceny.
Współpracujemy z najlepszymi producentami w kraju i na świecie. Nasi klienci doceniają to, że w jednym miejscu mogą znaleźć tak zróżnicowaną ofertę sprzętu pszczelarskiego od producentów z kilkunastu krajów. Nasza baza klientów obejmuje zarówno odbiorców indywidualnych jak i biznesowych a nasze produkty wysyłamy już do większości krajów Europejskich.
Naszym partnerom i klientom z przyjemnością służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

      

apitec_o_nas_1  apitec_o_nas_2