Wczytuję dane...

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe SOLO

Firma istnieje już od 1985r. początkowo jako Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych zajmowaliśmy się produkcją Artykułów Gospodarstwa Domowego.

W 1998 roku zmieniona została struktura i profil produkcyjny firmy. Jako Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe SOLO, rozpoczęliśmy działalność w zakresie opracowywania ekologicznych technologii ochrony pszczół. Nasze badania i obserwacje w pasiekach oraz sugestie autorytetów pszczelarstwa, doprowadziły do zaprojektowania i wdrożenia do produkcji DOZOWNIKA do odparowywania kwasu mrówkowego. Wprowadzony na rynek ponad 20 lat temu, nadal cieszy się niezwykłą skutecznością i nieinwazyjnością. 

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas kluczową sprawą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby realizowane zamówienia były jak najwyższej jakości oraz dostarczane błyskawicznie. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, znajdą u nas Państwo cenne porady oraz produkty z najwyższej półki, natomiast dokonanie wyboru stanie się proste a zakupy przyjemne. Popularyzując przez lata stosowanie tradycyjnych kwasów organicznych w gospodarce pszczelarskiej, w znacznym stopniu przyczyniliśmy się do podniesienia jakości produktów uzyskiwanych w polskich pasiekach.

W dalszym ciągu będziemy zajmować się upowszechnianiem dobroczynnych właściwości naszych produktów, a także zdobywaniem uznania wśród pszczelarzy

Sortuj według:
Wyświetl po produktów