Wczytuję dane...
II Europejska Konferencja Miodosytników

Miło nam poinformować, że nasza firma Apitec objęła swoim patronatem II Europejską Konferencję Miodosytników. Konferencja odbyła się w dniach 15-16.11.2019 w Poznaniu. Mieliśmy tez przyjemność brać osobiście udział w II Europejskiej Konferencji Miodosytników gdzie dzięki uprzejmości organizatorów prezentowaliśmy naszą firmę. W Konkursie Miodów Pitnych zorganizowanych przez Kings of Mead przy współpracy z EMMA (European Mead Makers Association) i Poznańskimi Targami Piwnymi mieliśmy również honor sędziować.

W Poznaniu mogliśmy się przekonać jak wspaniale są te szlachetne trunki, jaki mogą mieć bogaty aromat, głęboką barwę, wykwintny, zbalansowany smak... Wytrawne, półwytrawne lub słodkie z niezwykłymi dodatkami; ogórkowe, pieprzowe, agrestowe, z afrodyzjakami, z sokiem brzozy, z dodatkiem bambusa, orzechów, chilli i wiele wiele więcej. Prawie setka miodów z kilkunastu krajów zgłoszonych do Mead Madness Cup - największego, międzynarodowego konkursu domowych miodów pitnych w Europie.
Niezwykłe doświadczenie! Miodosytnicy, bartnicy i entuzjaści miodów dyskutują w międzynarodowym gronie i wymieniaja sie doświadczeniami, a tym czasem obok płynie cichy strumień tak zacnego trunku...  Za Kings of Mead i Konferencją Miodosytników stoją wspaniali ludzie - pasjonaci bardzo zorientowani w temacie i niezwykle zaangażowani w promocję i odnowę naszych pięknych tradycji warzenia i picia miodów. Można i warto pytać i korzystać z ich bogatych doświadczeń oraz wiedzy, każdy zainteresowany na pewno otrzyma radę i wsparcie www.kinsofmead.com Jeszcze raz serdecznie dziękujemy organizatorom i już myślimy o udziale w III Europejskiej Konferencji Miodosytników za rok. Bardzo polecamy wydarzenie! Profesjonalne, merytoryczne, niezwykle inspirujące i otwierające na nowe wyzwania, a to przecież lubimy najbardziej!

Link do fotorelacji z wydarzenia pod adresem:

https://www.facebook.com/shop.beekeeping/photos/a.2416062508711778/2416063748711654/?type=3&theater!