Wczytuję dane...

Nectarbee

Nectarbee to pasieka oferująca naturalne miody, pyłek kwiatowy, odkłady i matki pszczele oraz inne produkty pochodzenia pszczelego. 

Nasza pasieka znajduje się w województwie lubelskim, w otulinie Poleskiego Parku Narodowego. Z czystych ekologicznie terenów, wśród łąk i lasów, pozyskujemy wysokiej jakości produkty pszczele.

Radek Walenciuk TECHNIK PSZCZELARZ reprezentuję trzecie pokolenie pszczelarzy w rodzinie

Pszczelarstwo to nasza wielopokoleniowa tradycja. Rozpoczęła się od dziadka Aleksandra, który założył pierwsze rodziny pszczele. Ojciec zaszczepiony bakcylem postanowił kontynuować przygodę z pszczołami. Wówczas rodzinna pasieka nie była zbyt wielka, liczyła około 30 uli, a pozyskiwano z niej wyłącznie miód. Ja wzrastałem w środowisku pszczelarskim, od dzieciństwa do moich obowiązków należała pomoc w pasiece.

Ukończyłem Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli, uzupełniłem swoją wiedzę o pszczołach w zagranicznych pasiekach w Austrii i Kanadzie. W 2004 roku przejąłem pasiekę ojca, liczyła ona wówczas 80 rodzin pszczelich. To był początek mojej działalności.

Dzisiaj moja pasieka liczy 250 rodzin pszczelich, zajmuję się produkcją odkładów pszczelich, pozyskiwaniem pyłku kwiatowego i miodów.

Nasza pasieka jest pod stałym nadzorem weterynaryjnym i posiada numer sprzedaży bezpośredniej: 06197141 

Szanujemy naturę i funkcjonujemy w zgodzie z nią. Oferujemy wyłącznie naturalne produkty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów