Wczytuję dane...

Swienty A/S

Firma Swienty A/S została założona w 1981 przez Bernharda Swienty'ego. Innowacyjność, jakość i użyteczność są kluczowymi elementami produktów firmy Swienty A/S, które w mniejszym lub większym stopniu mieszczą się w następujących 4 kategoriach:

1. Napełnianie
Sztandarowym produktem firmy jest słynna linia do napełniania opakowań "DANA api MATIC" - oceniana jako najbardziej niezawodnym systemem napełniania na rynku. Linia do napełniania firmy Swienty A/S dzięki swojemu profesjonalizmowi jak i elastyczności może być stale ulepszany, aby sprostać wymaganiom rozwijającego się biznesu.

2. Technologia grzewcza
System podgrzewania i odcedzania DANA api THERMA to idealne urządzenia do przetwarzania, odcedzania i upłynniania miodu. Narzędzia te są skuteczne, a jednocześnie delikatne dla miodu, co pozwala zachować jego jakość, a jednocześnie znacznie obniżyć nakład pracy.

3. Ule styropianowe
Najwyższej jakości ule styropianowe SWI-BO produkowane są w kilku rozmiarach: Międzynarodowe Langstroth, Modified Dadant, duńskie 12x10 oraz Smith i National. 

4. Hodowla Matek Pszczelich
Wysokiej jakości sprzęt obejmuje wszystkie aspekty hodowli matek pszczelich: Klatki transportowe API-QUEEN PUZZLE, ule kojarzeniowe SWI-BINE, inkubatory Swienty i oczywiście wielokrotnie nagradzany aparat do sztucznej inseminacji Swienty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów