Wczytuję dane...
Mead Madness Cup oraz Europejska Konferencja Miodosytników2023

Polska, która w swej wspaniałej historii posiada głęboko zakorzenioną tradycję produkcji miodów pitnych na trzy dni stanie się światowym centrum miodosytnictwa.

Apitec ma zaszczyt być partnerem i jednym ze sponsorów tych wydarzeń.

W dniach 23-25.02.2023 w Warszawie ( w hotelu Novotel Warszawa Centrum, Marszałkowska 94) w Warszawie odbędzie się już piata edycja konkursu miodów pitnych Mead Madness Cup - nieprzerwanie organizowany od 2018 roku, rozrósł się do rozmiarów największego w Europie konkursu przeznaczonego dla miodów pitnych. 

Jednym z największych atutów konkursu jest jego kadra sędziowska. Doświadczeni sędziowie miodów pitnych, wina oraz piwa z całego świata zjeżdżają do Warszawy, aby oceniać produkty uczestników. W tym roku w jury zasiądą sędziowie z Litwy, Hiszpanii, Portugalii, Serbii, Norwegii, Danii, Szwajcarii, Niderlandów, Belgii, Walii, Słowacji, Białorusi i oczywiście z Polski. Wszyscy będę pracować pod przewodnictwem Marcina Jarosa - szefa jury od pierwszej edycji Mead Madness Cup.
Ocenianie zajmie 2 dni, 23 oraz 24 lutego 2023.
Konkurs zakończy się ceremonią rozdania nagród podczas uroczystej gali w sobotę 25 lutego 2023.
Również w sobotę odbędzie się IV Konferencja Europejskich Miodosytników.

Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje o powyższych wydarzeniach dostępne są  na stronach internetowych www.meadmadnesscup.com oraz www.emmconference.com.

Serdecznie zapraszamy do udziału

Europejska Konferencja Miodosytników 2019, tak było ... :)

Zdjęcia dostarczone przez organizatora, oraz opublikowane za jego zgodą.